تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱

انواع مدلها و مشخصات محصولات شرکت فیلپا سیستم


مبلمان اداری مدل فیلپا  : سیستمی کاملا مدولار با انعطاف پذیری و شکل گیری فوق العاده منطبق با استانداردهای ANSI/HFS در ایمنی و طراحی محصول ، دارای عمر طولانی به خاطر مقاومت بالای متریال به کار رفته ( ترکیبی از پایه و سازه آلومینیومی همراه  با صفحات MDF  روکش شده )
 
مبلمان اداری مدل یوگا : سیستمی زیبا و کارا ، طراحی شده برای استفاده مدیران ارشد و میانی ، محصولی زیبا و منحصر به فرد با تکیه بر ضخامت صفحات و قطعات به کار رفته که مقاومت و استحکام از مشخصات اصلی این سیستم می باشد .
مبلمان اداری یوگا
 • مبلمان اداری مدل لونا :مجموعه لونا نمادی از تفکر ، زیبایی ، انرژی و پویایی است که برآمده از سبک و شیوه ای جدید در طراحی سیستمهای مدیریتی می باشد . سبکی که بیان کننده مفهوم جدیدی از ظاهر و عملکرد است . 
مبلمان اداری لونا
مبلمان اداری مدل کارما : قابلیت بدست آوردن ترکیب های مختلف در چیده مان و تعریف اندازه های متناسب با فضای مورد استفاده ، ونیز کاهش یا افزایش قطعات ،سادگی و تنوع رنگ در کنار تنوع فرمهای صفحات و یکپارچه بودن متریال مصرفی از مزایای این سیستم برشمرده می شود .
مبلمان اداری کارما
 
مبلمان اداری مدل فارما : تکنولوژی خلاقانه و طراحی زیبا همراه با کاربرد اصول ارگونومی، سیستم فارما را به سیستمی با کاربری عالی تبدیل کرده است. این نسل جدید از میزهای اداری فیلپا سیستم قابل ارائه در رنگهای متنوع بوده و فضایی سراسر از آرامش را به محیط کار شما هدیه می کند. در نظر گرفتن مسیر ویژه عبور سیم برق از داخل پایه میز این امکان را به شما می دهد تا از آشفتگی ناشی از سیم های اضافی رهایی پیدا کرده و محیط منظمی داشته باشید. جنس بدنه پایه های این میز آهنی بوده که با قابی از جنس ABS پوشانده می شود. پایه های میز قابلیت رگلاژ داشته و جنس دیوایدر میزها از مرغوبترین ورق های PVC می باشد.
 
مبلمان اداری مدل الگا : استفاده MDF و پروفیل آلومینیوم در نمای میز، همراه با پایه های باکس چرم تصویری از یک میز مقاوم و زیبا را به نمایش گذاشته که آرامش را برای کاربر به ارمغان می آورد. فایلینگ منحصر بفرد این میز با لولاها و ریلهای آرام بند همراه با کمد مخصوص سطل زباله فضایی منظم، کارآمد و زیبا را به شما ارائه می کند.
 
مبلمان اداری الگا
مبلمان اداری مدل امگا : تخصص شرکت فیلپا سیستم در ساخت محصولات لوکس و منحصر بفرد این امکان را به شما می دهد که با خیالی راحت مبلمان اداری بی نظیر خود را انتخاب کنید. ترکیب چرم و چوب به شما مبلمانی گرانبها و متناسب با نیازهایتان ارائه میکند. سری امگا، مبلمان اداری لوکس و زیبا برای شما که سلیقه خاص دارید.
مبلمان اداری امگا

امتیــاز: بــد خــوب