دريافت تنديس بلورين خلاقيت و نوآوري از نمايشگاه بين المللي HOFEX 2003 اولين موفقيت اين شرکت در راستاي نيل به اهداف بلند مدت خود به حساب مي آيد. پس از آن و با جلب رضايت مشتريان، شرکت فيلپا سيستم افتخار همکاري با بسياري از شرکتها و نهادهاي خصوصي و دولتي را کسب کرد.

کد محصول
Karma 3
سایز محصول
W:70 H:95 L:160
رنگ بندی
جنس محصول
ام دی اف

آشنایی بیشتر با محصول

سیستمی ساده، کارآمد و متنوع در شکل،اندازه و امکانات که نیازهای گسترد های را پاسخ میدهد.
سیستم کارما با تمرکز بر گروه کارشناسی و کارمندی ترکیبهای مختلفی از سیستمهای گروهی و انفرادی را ایجاد میکند.


از ویژگی های سیستم کارما استفاده از قطعه ای خاص از جنس ABS  (نوعی پلیمر نفتی (لاستیک) سخت و بسیار مقاوم) جهت اتصال صفحه میز به پایه ها است.  این قطعه جدا از فاصله ای که برای زیبایی بین پایه و صفحه ایجاد میکند به سادگی این قطعات را به هم متصل کرده و باز و بسته کردن محصول را آسان می سازد. پایه های قابل رگلاژ این محصول هم از جنس ABS و با همان ترکیب، طراحی و قالب سازی شده است.

صفحه و پایه هایی از جنس (ام دی اف) با ضخامت 25 میلیمتر و فایلینگ 16 میلیمتر از دیگر مشخصات سری کارما است. اقتصادی بودن و قابلیت انعطاف این سری محصول، آن را در ترکیب بندی انواع میزهای گروهی بسیار موفق و پرمخاطب نموده است.

مدل کارما : قابلیت بدست آوردن ترکیب های مختلف در چیده مان و تعریف اندازه های متناسب با فضای مورد استفاده ، ونیز کاهش یا افزایش قطعات ،سادگی و تنوع رنگ در کنار تنوع فرمهای صفحات و یکپارچه بودن متریال مصرفی از مزایای این سیستم برشمرده می شود .

 

آخرین نظرات کاربران

نظر بدهید