خانواده محصولات فیلپا

برای مشاهده روی نام محصول تاچ کنید

خانواده محصولات

میز هوشمند آروگا | Aroga Desk

آروگا | Aroga

تکنولوژی در خدمت سلامتی

هوشمند

مدرن

سالم

سلامت سازمانی (Organizational soundness) توانایی سازمان در حفظ بقاء و سازش با محیط و بهبود این توانایی است. این مفهوم تنها شامل توانایی سازمان برای انجام وظایف به طور موثر نیست بلکه شامل توانایی سازمان برای رشد و بهبود نیز تلقی می‌شود. میز آروگا با قابلیت تنظیم ارتفاع، یک میز هوشمند و سالم در خانواده محصولات اداری است که قابلیت تعدیل و تنظیم ارتفاع را توسط کاربر فراهم می‌نماید. این ویژگی میزان ارتفاع میز را برای هر فرد و با توجه به نیازها و اندازه‌های مختلف تنظیم و تعدیل می‌نماید. آروگا با استفاده از مکانیزم‌های سیستم‌های کامپیوتری و دوال پروانه به راحتی و بدون نیاز به ابزاری ویژه قادر به تغییر ارتفاع و حالت بدن از نشسته به ایستاده حین کار و فعالیت است. این قابلیت محبوب آروگا موجب از بین رفتن تورم و آسیب در ساق پا، افزایش کارایی و عملکرد انسانی، ارتقای روحیه تعامل و توجه به سلامت سازمانی است.بهره ور

آروگا میزی سالم ، سودمند و موزون است. این محصول با استفاده از مکانیزم تنظیم ارتفاع سطح میز، امکان تغییر حالت بدن از نشستن به حالت ایستاده را در حین کار برای کاربران فراهم می کند. بیشتر افراد در ساعات کاری خود، ثابت و بدون حرکت می نشینند، در حالیکه تحقیقات نشان می دهد ، نشستن مداوم در طول روز آسیب های .غیر قابل جبرانی برای سلامتی افراد در پی دارد. ایستادن در تمام روز نیز رفتار سالمی نیست و موجب تورم و آسیب در ساق پا می شود فیلپا با تولید محصول تنظیم پذیر آروگا ، راهکاری موثر برای افزایش سلامتی و کارایی کاربران در محیط های اداری ارائه داده است. آروگا سلامتی فیزیک و روان کاربران را تضمین می کند. همچنین نیاز به ترک محل کار برای داشتن تحرک فیزیکی در محیط کار را کاهش می دهد از این رو موجب افزایش کارایی افراد و سازمان ها می گردد.


سلامتی

میز های تنظیم پذیر آروگا ، موجب افزایش سلامتی کارکنان می شود. مطالعات نشان می دهد که ایستادن منظم می تواند کالری بسوزاند و از بروز بیماری های قلبی و فشار خون بالا جلوگیری می کند.

محصولات

میز تنظیم ارتفاع دار و تنظیم پذیر آروگا

×