خانواده محصولات فیلپا

برای مشاهده روی نام محصول تاچ کنید

خانواده محصولات

خانواده محصولات لاندا | Landa

LANDA لاندا

لاندا | Landa

نمایش موزون محیط

منعطف

ساده

کارآمد

ظاهر آنچه در نگاه اول در خانواده محصولات لاندا به نظر می‌رسد، سادگی‌ست اما در باطن لاندا، همان طور که از نام این خانواده پیداست مفهومی بسیار عمیق، شایسته تأمل و تدبر نهفته است. نتایجی که از پوشش فضا با این خانواده برای تجهیز به دست آمد بر آن مترتب است، لاندا دارای معانی عمیق الهام بخش در فضای خود است و مانند یک روان درمانگر متخصص و زبده آرامش و امنیت را به کاربر خود القا می نماید. انعطاف پذیری لاندا برای ارائه پاسخ و راه کار جامع به شخصی سازی طراحی و چیدمان ویژگی بارز این خانواده است.

ظرافت و طراحی ساده‌ خانواده محصولات لاندا ضمن خلق بستری مینیمال و هنرمندانه، امکان یک خرید کارآمد و اقتصادی را نیز برای شما فراهم می آورد .


میز مدیریتی و کارشناسی

میز مدیریت لاندا 9 با کنفرانس
میز کانتر و پذیرش لاندا R2
میز کارشناسی دکوراتیو لاندا 6
میز کارشناسی لاندا 7 با فایل متحرک

خانواده لاندا دارای یک پروفیل منحنی شکل در لبۀاتصالات این محصول است. این پروفیل در تمامی اجزای خانواده لاندا مشاهده می شود که موجب ایجاد انسجام در طراحی این خانوده شده است.امکان تغییر L راست یا چپ بسته به دلخواه شما در میزهای ساده و کارآمد لاندا فراهم است. میزهای لاندا ضمن حفظ سادگی و زیبایی، انعطاف پذیری بالایی دارند و مناسب افرادی هستند که سادگی را برای محیط کار خود می پسندد.میز کار گروهی

میز-کارگروهی-لاندا-3
میز کار گروهی WS4
میز کار گروهی WS3
میز کار گروهی WS4

کارآمد در مفهوم به معنای انجام درست و شایسته کارها است. میزهای گروهی لاندا به شایستگی در محیط‌های کاری پررفت‌وآمد عمل می‌کند، از این رو لاندا را کارآمد می‌نامیم.


میزهای گروهی لاندا در انواع شکل‌های هندسی (مربع، مستطیل) و در اندازه‌های مختلف (دو تا ۴ نفر) قابل اجرا هستند. دیوایدرها لاندا نیز می‌تواند از MDF، شیشه، پارچه‌ای یا اکوستیک باشد.


میز کانتر و پذیرش

میز کانتر و پذیرش لاندا R2
میز کانتر و پذیرش لاندا R2
میز کانتر و پذیرش لاندا R1
میز کانتر و پذیرش لاندا R1
میز کانتر و پذیرش لاندا R9
میز کانتر و پذیرش لاندا R9

کانتر خانواده لاندا برای تکمیل کردن این خانواده و در انواع مختلف ساخته شده است تا مجموعه کامل و منسجم از مبلمان اداری را به شما ارائه دهد.کاتالوگ محصولات لاندا

کاتالوگ کلیه محصولات فیلپا

کاتالوگ جنرال

کاتالوگ لاندا

مشخصات فنی لاندا

پروژه های مرتبط

شرکت هلندی KPV

پروژه جناب آقای ارومیه ای

پروژه جناب آقای زمانی

×