خانواده محصولات فیلپا

برای مشاهده روی نام محصول تاچ کنید

خانواده محصولات

خانواده محصولات پارتیشن آکـــا | Aka Partition

آکا پارتیشن دوجداره و فریم لس

آکــا | Aka

تفکیک هوشمندانه فضا

سازگار

دکوراتیو

بهینه

ایجاد حریم خصوصی در فضاهای اداری بدون تخریب یا ایجاد اغتشاش بصری یکی از چالش‌های معمول طراحی داخلی و چیدمان در سازمان است. پارتیشن شیشه‌ای آکا یک محصول دکوراتیو است که به صورت منعطف و سازگار قابلیت شخصی‌سازی را نیز دارد، آکا قابلیت طراحی اختصاصی و استفاده بهینه از پرکننده‌های شیشه‌ای، پارچه و MDF را در تقسیم بندی فضایی سازمان همراه خود دارد.  پارتیشن اداری آکا اجازه می‌دهد نور به راحتی در فضا منتشر و منعکس شود و باعث ایجاد روشنایی و بزرگنمایی از فضا می‌شود، آکا با استفاده از مواد اولیه استاندارد و تکنیک‌های طراحی، ساخت و نصب تا 80 درصد باعث تقلیل و حذف صدای محیط اطراف می شود.پارتیشن دو جداره

پارتیشن دوجداره آکا عملکرد فوق‌العاده‌ای در کنترل انتقال صدا دارد. شیارهای پروفیل آلومینیومی آن به صورت ویژه‌ای طراحی شده است؛ که امکان نصب، تعمیر و تعویض مجزای هر لَت را به راحتی ایجاد می‌کند. قابلیت تنظیم آکا به کاربر این امکان را می‌دهد تا براساس نیازهای آکوستیکی و ظاهری محیط خود، کنترل دقیقی بر روی صداها و جداسازی فضاها را اعمال نماید.  پارتیشن دوجداره آکا دارای قابلیت تعیین حداکثر ارتفاع و طول مورد نیاز نیز می باشد تا بتواند به طور کامل با نیازهای ابعادی فضای داخلی و بیرونی سازمانی سازگار ایجاد نماید.

فیلپا در طراحی این خانواده محصول به تفکیک لَت‌ها اکتفا نکرد و شرایط تفکیک هر جداره را برای کاربر فراهم نموده است، در واقع مونتاژ هر جداره مجزا از دیگری است و می‌توان داخل فضای سازمان را با رنگ‌ها و متریال‌های متفاوتی از بیرون آن طراحی و اجرا کرد. طراحی پارتیشن دوجداره آکا و مکانیزم رگلاژ آن، امکان ایجاد فضاهای امن متفاوت و سازمان یافته را در فضا فراهم می‌ نماید. اما از ویژگی‌های دیگر پارتیشن دوجداره آکا می‌توان به نصب و تعمیر آسان، قابلیت تهویه مناسب در محیط، امکان افزایش و کاهش لت‌ها اشاره نمود، طراحی این پارتیشن به طور کامل با تمرکز بر جزئیات و کیفیت اجرا صورت گرفته است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساختار پارتیشن، امکان استفاده طولانی مدت، مقاومت در برابر خراشیدگی و مقاومت در برابر رطوبت را به کاربران می‌دهد. همچنین، طراحی مدرن و مینیمال این پارتیشن اداری، به فضلی داخلی سازمان استایلی بی بدیل می‌بخشد.


مشخصات فنی

 مواد: آلومینیوم

 پُرکننده: شیشه، MDF، پارچه، پنل‌های آکوستیک

 ضخامت: 10Cm

 ارتفاع: 10Cm

 عرض : 6cm

 قابلیت حذف: دارد

پارتیشن فریم لس

پارتیشن بدون فریم آکا برای ایجاد فضایی مدرن، مینیمال و گسترده در راستای ایجاد هماهنگی بین طراحی داخلی و برند سازمانی طراحی شده است. پارتیشن بدون فریم آکا به عنوان یک راهکار انعطاف پذیر و سبک برای تقسیم فضا و استفاده بهینه در دسترسی سازمانی است، استفاده از پروفیل بدون فریم در پارتیشن آکا منجر به ایجاد دید شفاف و آزاد از فضا می شود که این ویژگی عامل کلیدی ایجاد فضایی به مراتب وسیع‌تر در سازمان است. پارتیشن آکا برای ایجاد حریم خصوصی و پوشش بیشتر، امکان ترکیب دیواره MDF با شیشه در این پارتیشن مهیا می‌نماید. فیلپا با قرار دادن شیار ظریف و تهی موجود در پروفیل این محصول، امکان ایجاد طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها با توجه به نیاز شما را فراهم کرده است. با ایجاد پرتوهای رنگی در پارتیشن به راحتی می‌توان رنگ سازمانی را در طراحی داخلی به کار برد. اتصالات فارسی‌بُر شــــده و مکانیزم رگلاژ این پارتیشن، ترکیبی از زیبایی و فناوری را به نمایش می‌گذارد. فیلپا با فارســــی بُر کردن محل اتصالات این پارتیشن به سادگی و زیبایی پارتیشــــن فریم‌لس آکا افزوده و امکان طراحی محیطی مطلوب را برای شما فراهم کرده است.


مشخصات فنی

 مواد: آلومینیوم

 پُرکننده: شیشه، MDF، پارچه، پنل های آکوستیک

 ضخامت: 5Cm

 ارتفاع: 3Cm، در صورت نیاز تا 6cm افزایش می یابد.

 عرض: 6cm

 قابلیت حذف: دارد

کاتالوگ آکا

کاتالوگ کلیه محصولات فیلپا

کاتالوگ جنرال

کاتالوگ آکا

محصولات

پارتیشن تک جداره فریم لس

پارتیشن دوجداره آکا

پروژه های مرتبط

شرکت هلندی KPV

پارتیشن دو جداره آکا

شرکت ذوب آهن پاسارگاد

پارتیشن دو جداره آکا

شرکت رایان بورس

پارتیشن دو جداره آکا

×