خانواده محصولات فیلپا

برای مشاهده روی نام محصول تاچ کنید

خانواده محصولات

خانواده محصولات پارتیشن آکـــا | Aka Partition

آکا پارتیشن دوجداره و فریم لس

آکــا | Aka

تفکیک هوشمندانه فضا

سازگار

دکوراتیو

بهینه

پارتیشن سازگار و دکوراتیو آکا برای تفکیک بهینه محیط‌های کاری طراحی شده است. سیستم منعطف و سازگار آکا، امکان بهره‌برداری بهتر از فضاها را برای شما مهیا می‌کند.

ایجاد حریم خصوصی، بــدون لطمه زدن به زیبایی محیط یکی از مهم‌ترین چالش‌های طراحی فضاهای اداری است. ســاختار ظریف آکا با پُرکننده شیشه‌ای، علاوه بر حفظ حریم خصوصی افراد، فضایی زیبا و باز در اختیار شما قرار می‌دهد.

در سیستم آکا برای نمایش دکوراتیو فضـا و ایجاد نمایی زیبا، می‌توان از پرکننده‌هایی از جنس شیشه، پارچه و MDF اســتفاده کرد. همچنیــن بــرای اتاق‌های کنفرانس و جاهایی که نیاز به آکوستیک کردن کامــل فضــا دارنــد، می‌توان از سیستم عایق صدا در داخل جداره پارتیشن بهره بــرد. خطاهای موجود در زوایای داخلی ساختمان، اجرای بی‌نقص پارتیشن را دچــار مشکل می‌کند.

مکانیزم رگلاژ آکا امکان پوشش خطاهای بنـا را فراهم کرده و ظرافت و دقت در طراحی داخلی را بالا می‌برد. ایــن سیسـتم هوشمند، ضمن حفـظ استحکام، محیطی زیبا و امن را برای شما بــه ارمغان مـی‌آورد.


پارتیشن دو جداره

پارتیشن دوجداره آکا عملکرد فوق‌العاده‌ای در کنترل انتقال صدا دارد. شیارهای پروفیل آلومینیومی آن به صورت ویژه‌ای طراحی شده است؛ که امکان نصب، تعمیر و تعویض مجزای هر لَت را ایجاد می‌کند. فیلپا در طراحی این پارتیشن به تفکیک لَت‌ها اکتفا نکرده و شرایط تفکیک هر جداره را هم، برای شما مهیا کرده است. مونتاژ هر جداره مجزا از دیگری است، به صورتی که می‌توان داخل یک محیط را با رنگ‌ها و متریال‌هــــای متفاوتی از بیرون آن طراحی و اجرا کرد. طراحی منحصر‌به‌فرد پارتیشــــن دوجداره آکا و مکانیزم رگلاژ آن، امکان طراحی فضاهایی متفاوت و سازمان یافته را برای شما فراهم می‌کند.

مشخصات فنی

 مواد: آلومینیوم

 پُرکننده: شیشه، MDF، پارچه، پنل‌های آکوستیک

 ضخامت: 10Cm

 ارتفاع: 10Cm

 عرض : 6cm

 قابلیت حذف: دارد

پارتیشن فریم لس

پارتیشن بدون فریم آکا برای ایجاد فضایی مدرن و وسیع و در راستای گسترش امکانات طراحی داخلی تولید شده است. شفافیت بالای این پارتیشن موجب ایجاد فضای باز در محیط سازمان شما می‌شود و همچنین برای ایجاد حریم خصوصی و پوشش بیشتر، امکان ترکیب دیواره MDF با شیشه در این پارتیشن مهیا شده است. فیلپا با قرار دادن شــــیار ظریف و تهی موجود در پروفیل این محصول، امکان ایجاد طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها با توجه به نیاز شما را فراهم کرده است. با ایجاد پرتوهای رنگی در پارتیشن به راحتی می‌توان رنگ سازمانی را در طراحی داخلی به کار برد. اتصالات فارسی‌بُر شــــده و مکانیزم رگلاژ این پارتیشن، ترکیبی از زیبایی و فناوری را به نمایش می‌گذارد. فیلپا با فارســــی بُر کردن محل اتصالات این پارتیشن به سادگی و زیبایی پارتیشــــن فریم‌لس آکا افزوده و امکان طراحی محیطی مطلوب را برای شما فراهم کرده است.

مشخصات فنی

 مواد: آلومینیوم

 پُرکننده: شیشه، MDF، پارچه، پنل های آکوستیک

 ضخامت: 5Cm

 ارتفاع: 3Cm، در صورت نیاز تا 6cm افزایش می یابد.

 عرض: 6cm

 قابلیت حذف: دارد

کاتالوگ آکا

کاتالوگ کلیه محصولات فیلپا

کاتالوگ جنرال

کاتالوگ آکا

محصولات

پارتیشن تک جداره فریم لس

پارتیشن دوجداره آکا

پروژه های مرتبط

شرکت هلندی KPV

پارتیشن دو جداره آکا

شرکت ذوب آهن پاسارگاد

پارتیشن دو جداره آکا

شرکت رایان بورس

پارتیشن دو جداره آکا