خانواده محصولات فیلپا

برای مشاهده روی نام محصول تاچ کنید

خانواده محصولات

خانواده محصولات تسلا | Tesla

تسلا Tesla

تِسلا | Tesla

جلوه ای از طراحی مدرن

چابک

مینیمال

شیک

خانواده محصولات اداری تسلا با طراحی مینیمالیستیک و شیک، یک مدل کامل و همه جانبه برای ایجاد یک فضای کارآمد است. سیستم یکپارچه تسلا شامل میز، کمد و کتابخانه اجازه می‌دهد تا با ترکیب‌های مختلف، راه حل‌های نوآورانه‌ای را بیابید و به آزادی فضای محیط کار خود را چیدمان کنید. ساختار هندسی و پایه‌های آلومینیومی تسلا میزان تمرکز و بهره‌برداری را افزایش می‌دهد و به مخاطبین حس بی آلایشی مدیران، توجه به جزئیات، چابکی و افزایش سرعت عمل سازمان را می رساند.میز مدیریتی

میز مدیریتی تسلا 12
میز مدیریت تسلا 11
میز کارشناسی مدیریتی تسلا 10
میز مدیریتی تسلا 12
میز کارشناسی تسلا 7
میز مدیریتی تسلا 12

تلفیق کاربری میز کنفرانس با میز مدیریت در قالب یک محصول، سبک جدیدی در طراحی مبلمان اداری است که این سبک از طراحی در تسلا نیز استفاده شده است.

امکان تغییرL راست یا چپ (بسته به دلخواه شما) در میزهای تسلا امکان‌پذیر است و امکان انتقال کابل‌ها و سیم‌ها به صورتی که ظاهر محیط کار شما را شلوغ و آشفته نشان ندهد وجود دارد.

میز تسلا مورد توجه مدیران جوان بسیاری قرار گرفته است که سبک و سلیقه آنها میزهای مینیمال و ساده‌ای است که فضای محیط کار را ساده و به‌روز جلوه می‌دهد.

میز کار گروهی

میز گروهی تسلا 4 همراه با فایل متصل
میز گروهی تسلا 6
مجموعه کمد تسلا W4

چابکی، ویژگی است که سرعت، مهارت و سبکی را به دنبال دارد. از این رو تسلا را چابک می‌خوانیم. تسلا همچون جوانی پویا در محیط کار عمل می‌کند و پویایی را به محیط کار هدیه می‌دهد.


میزهای گروهی تسلا با سادگی در دیزاین مناسب محیط‌های کاری اشتراکی و پر رفت‌و‌آمد است. از این رو مورد استقبال بسیاری از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های مدرن قرار می‌گیرد.


دسته بندی محصولات خانواده تسلا| Tesla ، جلوه ای از طراحی مدرن

کاتالوگ محصولات تسلا

کاتالوگ کلیه محصولات فیلپا

کاتالوگ جنرال

کاتالوگ تسلا

مشخصات فنی تسلا

پروژه های مرتبط

شرکت باتیس تجارت کاسپین

شرکت خانه طیور

شرکت مهندس فرآیند اتوماسیون اطلس

×