خانواده محصولات فیلپا

برای مشاهده روی نام محصول تاچ کنید

خانواده محصولات

خانواده محصولات یوگا | Yoga

محصولات یوگا Yoga

یوگا | Yoga

ماندگار و پویا

اصیل

پویا

مستحکم

هدف اصلی خانواده محصولات اداری و درمانی یوگا، رسیدن به قدرت تعادل و ایجاد هماهنگی در بدن و ذهن حین کار و فعالیت است، میز مدیریتی یوگا اصیل، باشکوه و مستحکم یک پیشنهاد متمایز برای مدیرانی است که به فضای کاری بهداشتی علاقه دارند. میز مدیریتی یوگا به صورتی طراحی شده است تا به مدیران امکان دهند در نقطه تمرکز ذهن و جسم قرار گیرند و با استراحت‌های کوتاه روحیه و انرژی خود را تقویت نمایند. خانواده محصولات یوگا از مواد اولیه مستحکم و با کیفیت ساخته شده است تا در طول زمان ضامن استحکام و دوام میز باشد، علاوه بر این طراحی یوگا مدیران سازمان  را به انجام تمارین تعادلی و تمرکز بیشتر تشویق می‌نماید.

میز مدیریتی یوگا اصیل و مستحکم، به مدیران سازمان کمک می نماید تا به طور اثربخش بازدهی خود را افزایش دهند و در جسم و ذهن مخاطب خود و مشتری انرژی فعال و قدرتمند ضبط و ثبت نمایند.میز مدیریتی و کارشناسی

میز کارمندی کارشناسی یوگا 9
میز کارمندی کارشناسی یوگا 9
میز کارمندی کارشناسی یوگا 6
میز کارمندی کارشناسی یوگا 5
میز کارمندی کارشناسی یوگا 3
میز کارمندی کارشناسی یوگا MPG

پروفیل چهاروجهی زیبا در تمامی اجزای این خانواده برای ایجاد یک هویت منسجم استفاده شده است. این پروفیل چهاروجهی ضمن ایجاد یک هویت خاص، خانواده یوگا را بسیار مقاوم می‌سازد.


صفحۀ میزهای یوگا را می‌توان با دو متریال MDF و شیشه تولید کرد و امکان تغییر L راست یا چپ (بسته به دلخواه شما) در وجود دارد. همچنین پایه‌های یوگا امکان انتقال کابل‌ها و سیم‌ها از داخل را نیز دارند.


برای ایجاد فضایی کلاسیک تر می توان خانواده یوگا را با روکش چرمی در پایه ها تولید کرد که در طیف های رنگی مختلف و متناسب با میز شما وجود دارد.میز کار گروهی

میز گارگروهی یوگا WSCD3
میز گارگروهی یوگا WSCD3
میز گارگروهی یوگا WSCD3
میز گارگروهی یوگا WSCD3

پایه چهاروجهی یوگا به گونه‌ای طراحی شده است که به صورت مشترک به دو تا چهار صفحه میز گروهی اختصاص داد.این ویژگی به صورت قابل توجهی موجب کاهش هزینه‌ها در اجرای میزهای گروهی می‌شود.سرعت نصب بالا در میزهای گروهی یوگا این محصول را برای سازمان‌های بزرگ بسیار مناسب و محبوب ساخته است.

میز کانتر و پذیرش

کانتر یوگا RCD
کانتر یوگا R2
کانتر یوگا R2
کانتر یوگا RCD

وجود کانتر در ورودی‌های سازمان‌ها فضای کار را حرفه‌ای‌تر نشان می‌دهد؛ از این رو فیلپا برای تکمیل فضای اداری شما کانترهای یوگا را در این خانواده تولید کرده است.


مشتریان سازمان، از زمان ورود به داخل این انسجام را مشاهده خواهند کرد. پس مجموعه‌ای کامل از مبلمان اداری را انتخاب کنید.


کانتر یوگا بسته به اندازه‌ای که فضای سازمان دارد در طول‌های مختلف قابل تولید هستند. نگران کوچک بودن فضای ورودی سازمانتان نباشید. پیشانی کانتر با توجه به سِت انتخابی شما، با سه متریال چرم، شیشه و MDF تولید می‌شود.

میز کنفرانس و جلسات

میز کنفرانس جلسه یوگا MT10
میز کنفرانس جلسه یوگا MT10
میز کنفرانس جلسه یوگا MT9
میز کنفران جلسه یوگا MT4

میزهای کنفرانس یوگا همچون دیگر اجزای این خانواده، قابل ترکیب با سه متریال شیشه، چرم و MDF است.

میز کنفرانس یوگا دارای تنوع بالایی در شکل (مربع، مستطیل، بیضی، دایره و U) است و می‌توان در اندازه مختلفی تولید کرد.دسته بندی محصولات خانواده یوگا | Yoga ، ماندگار و پویا

کاتالوگ محصولات یوگا

کاتالوگ کلیه محصولات فیلپا

کاتالوگ جنرال

کاتالوگ یوگا

مشخصات فنی یوگا

پروژه های مرتبط

شرکت السا پخش

شرکت نگار گستران کاج

پروژه جناب آقای رحمانی

×